Raport pobrany już 523 razy!

Dziękuję za Twoje zainteresowanie naszą stroną W obronie kobiet oraz za zamówienie bezpłatnego raportu Fundacji Kobiet Wolności i Niepodległości. Możesz go pobrać już teraz, klikając w poniższy button.

Dla pewności, że raport do Ciebie dotrze, pozwoliłam sobie także podesłać go do Ciebie na podany w formularzu adres e-mail, dołączając do niego krótki list. Przeczytaj go proszę 🙂 

Powyższy raport to bardzo ważny dokument, gdyż obrazuje skalę nieprawidłowości i problemów, jakie w latach 2020-2021 spotykały kobiety w kluczowym momencie ich życia – a więc wtedy, gdy oczekiwały narodzin swojego dziecka.

Jeśli cenisz sobie naszą pracę i uważasz, że warto ją kontynuować, możesz wesprzeć nas, wspierając Konfederację. Kobiety stanowią istotny element tego wielonurtowego środowiska: część z nas bierze udział w wyborach lub wspiera głos niezależnej, antysystemowej opozycji na inne sposoby. 

Praca naszej fundacji zawsze znajduje wsparcie ze strony posłów Konfederacji. Wyobraźmy sobie, że możemy to wsparcie teraz zwielokrotnić!

Wpłacając dobrowolny datek na naszą kampanię, zwiększasz nasze szanse na przełomowy wynik w tych wyborach, a co za tym idzie – więcej posłów walczących o sprawy kobiet i więcej spraw, którymi się zajmiemy.

Pamiętaj proszę o emailu, który do Ciebie wysłałam.

Pozdrawiam serdecznie,
Klaudia Domagała

Wszelkie prawa zastrzeżone (C). 2023. Materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość